Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 25 2024 16:52:25 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PODZIĘKOWANIE


W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w roku szkolnym 2022/2023 podarowali bibliotece szkolnej wiele ciekawych książek: Pani Reginie Bigoś, Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Ewelinie Fedak, Pani Marioli Hajduk, Pani Magdalenie Kotowicz, Pani Małgorzacie Maj, Pani Agnieszce Pochwatko, Pani Edycie Rycerz, Pani Elżbiecie Wąż, Panu Danielowi Morawskiemu, Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”, a także Uczniom: Małgorzacie Borek z klasy IVA, Violetcie Czarnocie z klasy IID, Aleksandrze Danik z klasy IID, Gracjanie Dziopie z klasy IIIB, Natalii Dominikowskiej z klasy IIIA, Darii Fedak z klasy IVA, Julii Krajewskiej z klasy IIIB, Klaudii Niemiec z klasy IIIA, Gabrieli Peruckiej z klasy IVA, Oliwii Żytkowicz z klasy IIIA, Hubertowi Pochwatko z klasy IC, (sobie nie będę dziękować ) oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy i Ośrodkowi Rozwoju Edukacji.
Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego od wielu lat proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne J
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej, szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą czas wolny zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

Każda książka, która została przekazana naszej bibliotece szkolnej w darze zostanie oznakowana specjalną pieczęcią: DAR DLA BIBLIOTEKI Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich. Akcja czytelnicza NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK.

W roku szkolnym 2022/2023 nasza biblioteka otrzymała od 208 książek i 18 egzemplarzy czasopism (w tym kwartalniki) od 25 Darczyńców. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal! Już od września rusza kolejna edycja i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją naszej bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka

Copyright © 2015
5518931 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: