PODZIĘKOWANIE
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 21 2023 07:57:19

W imieniu Czytelników oraz własnym...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa


W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w roku szkolnym 2022/2023 podarowali bibliotece szkolnej wiele ciekawych książek: Pani Reginie Bigoś, Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Ewelinie Fedak, Pani Marioli Hajduk, Pani Magdalenie Kotowicz, Pani Małgorzacie Maj, Pani Agnieszce Pochwatko, Pani Edycie Rycerz, Pani Elżbiecie Wąż, Panu Danielowi Morawskiemu, Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”, a także Uczniom: Małgorzacie Borek z klasy IVA, Violetcie Czarnocie z klasy IID, Aleksandrze Danik z klasy IID, Gracjanie Dziopie z klasy IIIB, Natalii Dominikowskiej z klasy IIIA, Darii Fedak z klasy IVA, Julii Krajewskiej z klasy IIIB, Klaudii Niemiec z klasy IIIA, Gabrieli Peruckiej z klasy IVA, Oliwii Żytkowicz z klasy IIIA, Hubertowi Pochwatko z klasy IC, (sobie nie będę dziękować ) oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy i Ośrodkowi Rozwoju Edukacji.
Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego od wielu lat proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne J
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej, szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą czas wolny zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

Każda książka, która została przekazana naszej bibliotece szkolnej w darze zostanie oznakowana specjalną pieczęcią: DAR DLA BIBLIOTEKI Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich. Akcja czytelnicza NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK.

W roku szkolnym 2022/2023 nasza biblioteka otrzymała od 208 książek i 18 egzemplarzy czasopism (w tym kwartalniki) od 25 Darczyńców. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal! Już od września rusza kolejna edycja i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją naszej bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka