Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatKwiecie 21 2024 04:35:01 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
KSIĄŻKI ZAKUPIONE DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

KSIĄŻKI ZAKUPIONE DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ w ramach Priorytetu 3. NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 na lata 2021-2025

Miło mi poinformować Drogich Czytelników biblioteki szkolnej Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śl., że nasza biblioteka ponownie wzbogaciła się o nowe książki. Zakupione zostały także dodatkowe regały, dlatego jest już miejsce na nowości.
Nowe i przede wszystkim bardzo różnorodne książki czekają na Czytelników! Wiadomo, że książek nigdy nie jest za dużo, tylko czasem miejsca na półkach brak, a ponieważ nas brak miejsca nie dotyczy – pozostaje tylko cieszyć się nowościami i czytać, czytać…
Przypominam, że fundusze na zakup 442 książek, a także regałów i sprzętu komputerowego pochodzą z pozyskanej przez naszą szkołę po raz drugi dotacji w ramach Priorytetu 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 (pierwszą dotację w ramach Priorytetu 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020 otrzymaliśmy w 2020 roku i przeznaczona była w całości na zakup książek, a w bibliotece przybyły wówczas 644 książki). Tegoroczna dotacja – zgodnie z rozporządzeniem – przeznaczona była głównie na zakup lektur i książek na temat historii Polski współczesnej oraz nowości wydawniczych – na kwotę 7500 zł., a także na zakup mebli i sprzętu komputerowego do biblioteki – również na kwotę 7500 zł. (łącznie: 15000 zł.).
Zachęcam całą społeczność naszej szkoły do zapoznania się z załączonymi listami książek zakupionych do biblioteki z obecnej i poprzedniej dotacji. Ze względu na ich dużą różnorodność mam nadzieję, że każdy znajdzie wśród tych nowości coś dla siebie. Książki te kupiłam na podstawie odpowiedzi uzyskanych z przeprowadzonych dwukrotnie ankiet, ponieważ najważniejsze, czym kierowałam się podczas wyszukiwania książek, były realne potrzeby i zainteresowania Czytelników naszej biblioteki.

Lista książek zakupionych do biblioteki w roku 2020
Lista książek zakupionych do biblioteki w roku 2022

Agnieszka Felka


Copyright © 2015
5307416 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: