Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatCzerwiec 03 2023 01:10:33 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Siatkarskie zmagania naszych licealistów

Jak co roku, pierwsze rozgrywki siatkówki rozpoczęły się w naszym LO, gdzie drużyny dziewcząt w składzie: Justyna Petryszyn, Aneta Jastrząbek, Basia Wilczewska, Aneta Kubicz, Natalia Kowacka, Angelika £yżwińska, Alina Midzianowska, Karolina Nęcka, Kinga Koszyk, Asia Garbowska i chłopców: Wiktor Saryczew, Konrad Lasota, £ukasz Sikorski, Dominik Białowąs, Maciek Józwiszyn, Michał Kiełbasiewicz, Olek Bocianowski, Jarek Głąb, Bartek Smarżyk, Kuba Tracz, £ukasz Ścigaj, Marcin Brandys z łatwością poradziły sobie z przeciwnikami, czyli ZSP z Ząbkowic Śląskich, ZSP z Kamieńca Ząbkowickiego i ZSP z Ziębic.

Kolejnym etapem był półfinał strefy wałbrzyskiej. Dziewczęta rozegrały go jako pierwsze 11 marca w Dzierżoniowie. Tam po zwycięstwie z gospodarzami nie nacieszyły się nim zbyt długo, ponieważ przegrały mecz ze Świdnicą i straciły szansę na srebro w finale.
Dzień później w tej samej hali walkę na boisku toczyła męska reprezentacja naszej szkoły, która wygrywając z Kłodzkiem 2:0 i przegrywając z I LO z Dzierżoniowa 1:2, zajęła II miejsce.

Finały, które okazały się być ostatnim etapem siatkarskiej przygody naszych drużyn, rozegrały się w piątek 14 marca (chłopcy) i w poniedziałek 17 marca (dziewczęta). Niestety, dzierżoniowska hala nie sprzyjała naszym siatkarzom, którym w zaciętym meczu z Kłodzkiem i Wałbrzychem zabrakło odrobiny szczęście i ostatecznie uplasowali się na IV miejscu.
Nieco lepiej natomiast poszło naszym siatkarkom, które swój finał rozegrały w Świdnicy. Pierwsze dwa sety z gospodarzami, mimo że przegrane, okazały się być dobrą rozgrzewką do zwycięskiej walki o III miejsce z Wałbrzychem.

W imieniu obu drużyn chciałabym bardzo podziękować naszemu trenerowi – panu Bogusławowi Wołyńcowi, nie tylko za wsparcie na boisku, ale również za dbanie o odpowiednie nawodnienie naszych organizmów, pyszne kanapki oraz za załatwienie transportu i umilanie nam czasu podróży ciekawymi historiami.
Myślę, że nasza bardzo emocjonująca gra choć trochę to zrekompensowała.happy

Tekst: Aneta Kubicz,kl.IIa
Foto: Kasia Mendocha,kl.IIIb
Paula Błauciak,kl.IIa
Aneta Kubicz,kl.IIa
Alina Midzianowska,kl.Id

Copyright © 2015
4708676 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: