Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatMarzec 02 2024 20:52:29 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024



Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Lista uczniów z podziałem na klasy

Lista osób przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich

na rok szkolny 2023/2024 z podziałem na klasy



Klasa I A-profil biologiczno-chemiczny
1 Ambicka Alicja
2 Balcerzak Maja
3 Bamburowicz Piotr Karol
4 Barucha Zofia Marta
5 Bazylak Filip
6 Bieńka Paulina Laura
7 Bojanowska Zofia Elżbieta
8 Bojsza Ariadna
9 Demidowicz Zofia Weronika
10 Górowska Natalia Danuta
11 Janik Zofia
12 Jurek Kaja Amelia
13 Kaleta Julia
14 Kalisz Amelia Zofia
15 Klimczak Maja Anna
16 Krajewska Aleksandra
17 Kulaszka Natalia Magdalena
18 Kulin Alicja
19 Kwaśniewska Kornelia Katarzyna
20 Lis Julia
21 Nyklewicz Jakub
22 Petz Bartosz Łukasz
23 Pińczuk Weronika Agnieszka
24 Stolarska Anna Weronika
25 Szlaga Antoni
26 Szymańska Amelia Klaudia
27 Świdzińska Maria
28 Tandereszczak Martyna Agnieszka
29 Tapka Dagmara Karolina
30 Wild Pola Maria
31 Zając Oliwia

Klasa I B-profil humanistyczno-językowy
1 Adamczak Milena Anna
2 Fedko Maja
3 Gnyl Zuzanna
4 Grzanka Weronika Maria
5 Jakimiszyn Krzysztof Jan
6 Janiec Julia Aleksandra
7 Janiec Maja Alicja
8 Jednak Dorota Milena
9 Kalfas Maja Alicja
10 Kozera Julia Sandra
11 Krawczyk Julia
12 Lewoc Maria Stanisława
13 Łysoń Zuzanna Małgorzata
14 Morawska Milena Anna
15 Napora Zuzanna
16 Pajdowska Julia Krystyna
17 Szymańska Lena Alicja
18 Tetla Wiktoria Elżbieta
19 Urbaniak Martyna Justyna
20 Waliczek Mateusz Waliczek
21 Wasilewska Karolina Monika

Klasa I C-profil ratowniczo-sportowy
1 Adach Malwina Alicja
2 Bartkiewicz Adam
3 Bielan Wiktor
4 Bieruta Natalia
5 Boese Marcel
6 Ciapka Gabriela Katarzyna
7 Dominiczak Karolina
8 Gnutek Milena
9 Góra Kaja
10 Gurmiński Rafał
11 Hercuń Dawid Grzegorz
12 Komisarek Róża
13 Król Dagmara Wiktoria
14 KukurudzYulia
15 Łużna Zuzanna
16 Matusik Jakub Karol
17 Miklaszewska Julia Natalia
18 Rapacz Amelia Helena
19 Rogowski Oskar Paweł
20 Rossa Łukasz Wiktor
21 Różańska Aleksandra
22 Sobczak Paulina Wiktoria
23 Stemplewski Jakub
24 Śliwa Aleksandra Agnieszka
25 Tworzydlak Maja Barbara
26 Wajda Julia Małgorzata
27 Woźniczka Kamelia
28 Wysocka Oliwia Iwona

Klasa I D-profil matematyczno-językowy
1 Antoszczuk Mateusz Zbigniew
2 Bobońska Aleksandra
3 Dobosz Karolina Barbara
4 Dziemieńczuk Oliwier
5 Gil Michał Jan
6 Golanowska Martyna Patrycja
7 Grzesiński Miłosz
8 Kasprzyk Alicja Agata
9 Koprzak Bartosz
10 Kornaś Franciszek Stanisław
11 Kownacki Łukasz Wojciech
12 Krzywak Antoni Zbigniew
13 Leszczyński Szczepan Iwo
14 Lis Klaudia
15 Łysoń Karolina
16 Mazur Dominika Zofia
17 Mrozińska Zuzanna Eliza
18 Opyc Michał
19 Pajdak Bartosz Tomasz
20 Prochera Oliwia Małgorzata
21 Przydatek Natalia
22 Ryznar Julia Sara
23 Rzepecki Adam Krzysztof
24 Siemasz Marcel Adam
25 Stanek Piotr Marek
26 Syrek Robert
27 Szymański Hubert Tomasz
28 Świętochowska Weronika Anna
29 Wierzbicka Emilia
30 Wijaszka Tomasz Michał
31 Zawiła Bartosz
32 Zub Maksymilian

Klasa I E-profil matematyczno-biznesowy
1 Białas Adam
2 Bulanda Oliwier
3 Chruszcz Milena
4 Danek Natalia
5 Dąbrowski Filip
6 Dublowska Karolina
7 Górska Natalia
8 Grabowski Marcel
9 Gruszka Franciszek
10 Grzybczak Kacper
11 Gustowski Karol
12 Haber Natalia
13 Hudy Marta
14 Korol Karolina
15 Kostyra Hanna
16 Krakowiak Gabryiel
17 Kwartnik Filip
18 Leśniak Wojciech
19 Lewoc Marta
20 Łuciów Ewelina
21 Łuka Maria
22 Neyman Łukasz
23 PalevskaYewa
24 Piątek Julia
25 Ptak Hubert
26 Rychter Konrad
27 Sowa Natalia
28 Strzelec Wiktoria
29 Szkaradek Hanna
30 Ślusarczyk Julia
31 Wnęk Aleksandra
32 Wronkowski Mikołaj
33 Zapotoczny Magdalena

Klasa I F-profil lingwistyczny
1 Bandyk Natalia Wiktoria
2 Boczar Żaneta
3 Czekaj Jakub Paweł
4 Czubala Maria Joannna
5 Dobrowolska Amelia Natalia
6 Gawryjołek Mateusz Oliwier
7 Grygiel Wiktoria Magdalena
8 Gustaw Oliwia Karolina
9 Jagodzińska Natalia Agata
10 Język Karolina Marta
11 Jóźwiak Jagoda Martyna
12 Kraczkowska Katarzyna
13 Kubicz Julia Wiktoria
14 Myśliwska Emilia
15 Olejnik Nikola Wiktoria
16 Podkówka Oliwia
17 Puzio Dawid Szymon
18 Sawicz Julia
19 Skowrońska Gaja Antonina
20 Stanek Julia Magdalena
21 Stępień Zuzanna Cecylia
22 Świątek Michał Mieczysław
23 Topolska Anna Amelia


Copyright © 2015
5213250 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: