Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 25 2024 15:37:58 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Wakacje czas zacząć ! – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Zakończenie roku szkolnego to dzień, na który zarówno uczniowie jak i nauczyciele czekali prawie 300 dni. Po 10 miesiącach intensywnej nauki, tym razem odbywającej się głównie w tradycyjnej, stacjonarnej formie wszyscy doczekaliśmy się upragnionego odpoczynku - nastał czas wakacji.

24 czerwca 2022 roku w naszej szkolnej auli odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022. Został on przygotowany przez klasę 3D i 3C pod opieką pani Jolanty Maziarz i pana Dariusza Sowy.

Prowadzące uroczystość - Aleksandra Janik i Weronika Stelmach, przywitały wszystkich zgromadzonych, na czele z panem dyrektorem Tomaszem Błauciakiem, który wręczył wyróżnienia następującym uczniom:

Nagrodę Prezesa Rady Ministrów otrzymała Alina Okaj z kl.3A, która uzyskała najwyższą średnią ze wszystkich uczniów, w tym roku szkolnym (5,25).

Natomiast nagrody Zarządu Powiatu Ząbkowickiego otrzymali: Oliwia Wijaszka kl. 1A (5,20), Kamil Bulanda kl. 1D (5,20) i Kacper Żurak kl. 3B (5,08).

Pan dyrektor wręczył również świadectwa z wyróżnieniem pozostałym uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie:

klasa 1A - Bury Karina (4,93), Wijaszka Oliwia (5,20)

klasa 1D - Banaś Błażej (5,00), Bulanda Kamil (5,20), Rozmis Alicja (4,79), Ziomek Dominika (5,07)

klasa 2A - Błauciak Katarzyna (4,79), Gąsienica Marlena (4,86), Rusnak Hanna (5,07)

klasa 2B - Jankojć Julia (5,07), Mączka Hubert (5,07), Sowa Kornelia (4,86)

klasa 2C - Trasper Bartosz (4,80)

klasa 2D - Urbański Andrzej (4,93)

klasa 3A - Berdychowska Klaudia (4,92), Lubieniecka Małgorzata (4,77), Łysoń Jakub (5,00), Okaj Alina (5,25), Perucka Gabriela (5,00), Tomaszewska Jadwiga (4,92)

klasa 3B - Gwóźdź Hanna (5,00), Kubiak Amelia (4,77), Żurak Kacper (5,08)

klasa 3C - Szymczak Weronika (5,08), Balicki Michał (4,80)

klasa 3D - Janik Aleksandra (4,85), Trojnar Martyna (4,77).

Po części oficjalnej, uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentowania swoich zdolności podczas występu artystycznego przygotowanego pod czujnym okiem pani Jolanty Maziarz. Jako pierwsi wystąpili: Agata Woźniczka z klasy 3B oraz Filip Gryg-Waloszek z klasy 1C w wykonaniu piosenki “Dach”. Następnie obejrzeliśmy pokaz tańca towarzyskiego przygotowany przez Julię Hut z klasy 3C i Mateusza Adacha z klasy 1D.
Mieliśmy również możliwość zapoznania się z filmem “Bezpieczne wakacje”, który pozwolił na przypomnienie najważniejszych zasad m.in. podczas plażowania, ale również wskazywał na niebezpieczeństwa, które mogą nas czekać podczas wypoczynku.

Na zakończenie posłuchaliśmy występu naszego szkolnego zespołu “Białe Kruki”, w którego skład wchodzą: Aleksandra Mielczarek, Sebastian Zioła, Jakub Golec oraz Marysia Zięba.

W tym roku samorząd szkolny przyznał Ordery Samorządu, których ideą było uhonorowanie osób ważnych i zasłużonych dla społeczności szkolnej.

Tytuł Nauczyciel Roku otrzymała Pani Anna Pajdak za nieocenione zaangażowanie
i pasję włożoną w swoją pracę.

Kolejnymi kategoriami były Uczeń Roku i Klasa Roku, przyznane Kacprowi Żurakowi z 3B i klasie 3B.

Dodatkowo Samorząd przyznał dwa honorowe ordery pani Elżbiecie Wąż i pani Klinke-Osadnik za wsparcie i niezastąpioną pomoc dla samorządu i całej społeczności szkolnej.

Ostatnim przyznanym orderem był Order Wielkiego Serca dla klasy 2C za serdeczne przyjęcie naszych przyjaciół z Ukrainy i okazanie im wsparcia oraz pomoc.

Prowadzące apel, a następnie pan Tomasz Błauciak pożegnali zebranych w auli, podziękowali za ten rok szkolny i życzyli udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. W tak miłej atmosferze zakończenie roku dobiegło końca, uczniowie rozeszli się do poszczególnych klas, otrzymali świadectwa oraz mogli się pożegnać z sobą i wychowawcami.

Zakończyliśmy ten rok szkolny z uśmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem na całe wakacje.

Autorka artykułu: Aleksandra Janik,kl. 3D
Zdjęcia: pani Aneta Klinke-Osadnik

Copyright © 2015
5518853 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: