Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 25 2024 15:51:33 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Trudny rok szkolny zakończony! Podsumowanie klasyfikacji klas I i II


Stacjonarnie, hybrydowo, zdalnie, hybrydowo, stacjonarnie… Tak przebiegał rok szkolny 2020/2021. Pandemia zmieniła życie uczniów, nauczycieli i w ogóle funkcjonowanie Szkoły. Nie było zabawy półmetkowej, studniówki (drugi raz w kilkudziesięcioletniej historii LO – poprzednim razem z powodu stanu wojennego), dłuższych wycieczek. Terminowo odbyła się matura. Pod koniec maja i w czerwcu nieco odetchnęliśmy: znów spotkaliśmy się w klasach, możliwe były wspólne wyjścia i wyjazdy, które, choć krótkie, przypomniały o normalności. Co nas czeka po wakacjach – nie wiadomo. Pewne jest jednak, z jakimi wynikami zakończyliśmy ten niełatwy czas.

Wielu uczniów odnotowało indywidualne sukcesy. W klasach I-II licealistów ze średnią 4,75 i wyżej było aż 59!

Do stypendium Prezesa Rady Ministrów wytypowani zostali Alina Okaj z 2A oraz Daniel Malczyk z 2a. Oboje uzyskali wysokie średnie (odpowiednio 5,21 oraz 5,56), wyróżnili się także w różnych dziedzinach szkolnego życia, wykazali się wytrwałością w pokonywaniu przeszkód, kulturą osobistą oraz wielością zainteresowań i pasji.

Najlepszych nagrodził Zarząd Powiatu Ząbkowickiego. Joanna Adamowicz, Wiktoria Tekieli oraz Grzegorz Żurawek z rąk Starosty Ząbkowickiego otrzymali stypendia o wartości 1000zł, a Gabriela Perucka, Jadwiga Tomaszewska i Weronika Szymczak po 200 zł.

Nie jest możliwością nagrodzić wszystkich! Dzięki klubowi sportowemu City Gym kolejne osoby z wysoką średnią otrzymały bony do wykorzystania właśnie w tym obiekcie. A są to: Julia Jankojć, Oliwia Chwedeczko, Natalia Smarżyk, Łukasz Stecyk, Kinga Czyżewska, Wiktoria Działek.

Warto nadmienić, że wyróżnione osoby skupiają się nie tylko na nauce, widać ich aktywność w pracy na rzecz klasy, szkoły i środowiska. To uczniowie, którzy biorą udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

Czas na osiągnięcia zespołów klasowych. Aż 6 klas uzyskało średnie powyżej 4! Są to: 2A – 4,34, 1D – 4,25, 2d – 4,19, 2a – 4,18, 2D – 4,12, 2B – 4,08. Średnia ocen we wszystkich klasach I i II wyniosła 4,0!

Wszystkim, zarówno nagrodzonym, jak i innym, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki, oraz tym, którzy po prostu zakończyli szczęśliwie kolejny rok szkolny, gratulujemy!

Dziękujemy za przyznane nagrody pieniężne i bony – taka forma uznania jest na pewno motywacją do dalszej pracy.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, urlopów, podróży i korzystania z wszelkich innych sposobów odpoczynku, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa! Wracajcie wypoczęci, pełni energii i zmotywowani do pracy.

Tekst: pani Jolanta Depczyńska

Copyright © 2015
5518866 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: