Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatLipiec 25 2024 16:07:56 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2023/2024Ochrona danych osobowych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2023

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Niesamowita wodna przygoda klasy 2D

Dla naszych licealistów czerwiec jest miesiącem pełnym radości i słońca. Wreszcie spotykamy się w szkole, a piękną pogodę staramy się wykorzystać w pełni i wspólnie spędzić miło czas tuż przed samymi wakacjami.
W piątek, 11 czerwca klasa 2D pod opieką Pani Jolanty Maziarz, Pani Anety Klinke- Osadnik i Pana Dariusza Sowy udała się na wycieczkę do Barda na spływ pontonowy. Wyruszyliśmy w pełni przygotowani, odpowiednio ubrani i pełni energii.
W miejscowości Ławica zostaliśmy przewiezieni przez niecodzienny środek transportu nad samą rzekę. Tam, podzieleni na grupy, wraz z ratownikami rozpoczęliśmy naszą przygodę. Przez całą wodną wyprawę towarzyszyły nam śpiewy i śmiechy. Wraz z nauczycielami i ratownikami skupiliśmy się na współpracy, mimo iż wiosłowanie nie dla wszystkich było takie proste i przyjemne, jak mogłoby się wydawać.
Jak się okazało, na rzece czekało nas więcej przygód niż się spodziewaliśmy. Mimo deszczu i tego, że wszyscy przemokliśmy do suchej nitki, do celu spływu dotarliśmy z uśmiechami na twarzy.
Dziękujemy serdecznie wszystkim panom ratownikom towarzyszącym nam podczas spływu i dbającym o to, abyśmy się nie poddali mimo deszczu i niesprzyjających warunków pogodowych. Wycieczka ta była dla nas niezwykle przyjemną odskocznią od dni spędzonych w szkolnych ławkach i wspaniałym czasem spędzonym w gronie osób, z którymi ważna staje się każda wspólnie przeżyta chwila. Mamy nadzieję że przyszły rok szkoły przyniesie równie miłe momenty i wreszcie pozwoli na spędzanie czasu razem.

Autorki tekstu Aleksandra Janik i Weronika Stelmach kl. 2D
Foto: Pani Aneta Klinke-Osadnik

Copyright © 2015
5518878 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: