Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatWrzesie 30 2020 21:16:39 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
Menu główne

REKRUTACJA 2020/2021
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2020

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

www.cg.edu.pl

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PODZIĘKOWANIE

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Marii Gmur, Pani Elżbiecie Fiałkowskiej, Pani Edycie Rycerz, Pani Katarzynie Silarskiej,Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”oraz Uczniom: Patrycji Barylskiej z klasy IId, Klaudii Berdychowskiej z klasy IA, Weronice Cholewińskiej z klasy Ic, Natalii Czenczek z klasy IA, Weronice Czenczek z klasy Ia, Kindze Czyżewskiej z klasy Ia, Amandzie Demyter z klasy IIa, Darii Fedak z klasy IA, Aleksandrze Fiedeń z klasy IId, Aleksandrze Gniadeckiej z klasy Ic, Jakubowi Golcowi z klasy IA, Sarze Krekorze z klasy IA, Annie Łata z klasy IId, Aurelii Łysoń z klasy ID, Klaudii Malinowskiej z klasy IIb, Angelice Lubienieckiej z klasy Id, Kacprowi Mielnikowi z klasy IA, Julii Rudzikiewicz z klasy ID, Agacie Serafin z klasy Ib, Natalii Sopuch z klasy IB, Kornelii Stępień z klasy ID, Tamarze Tomasiak z klasy IId, Katarzynie Zieleckiej z klasy IIc, Kacprowi Żurakowi z klasy IB i Grzegorzowi Żurawkowi z klasy Id– za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne happy
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą wolny czas,zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

W I semestrze bieżącego roku szkolnego nasza biblioteka otrzymała 962 książki, które przekazali niezastąpieni Darczyńcy! W całym 2019 roku bibliotekę Liceum wsparło aż 82 Darczyńców, a tylko odpoczątku stycznia 2020 r. biblioteka miała zaszczyt przyjąć 28 egzemplarzy zbiorów, które przekazało 9 Darczyńców. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka

Copyright © 2015
2722565 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: