Podziękowanie
Dodane przez Administrator dnia Stycze 23 2023 09:05:39

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa


W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Ewelinie Fedak, Pani Małgorzacie Maj, Pani Edycie Rycerz, Pani Elżbiecie Wąż, Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”, a także Uczniom: Aleksandrze Danik z klasy IID, Darii Fedak z klasy IVA, Małgorzacie Borek z klasy IVA, Julii Krajewskiej z klasy IIIB (sobie nie będę dziękować ) – za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego od wielu lat proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne.
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą czas wolny zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

Każda książka, która została przekazana naszej bibliotece szkolnej w darze zostanie oznakowana specjalną pieczęcią: DAR DLA BIBLIOTEKI Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich. Akcja czytelnicza NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK.

W I semestrze r.szk. 2022/2023 nasza biblioteka otrzymała od 139 książek od 11 Darczyńców. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka