PODZIĘKOWANIE
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 23 2022 08:22:05

W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania...

Czytaj więcej...


Rozszerzona zawartość newsa


W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Pani Jolancie Depczyńskiej, Pani Ewelinie Fedak, Pani Barbarze Fułek, Pani Marii Gmur, Pani Marioli Hajduk, Pani Magdalenie Halikowskiej, Pani Edycie Rycerz, Pani Katarzynie Silarskiej, Pani Elżbiecie Wąż, Pani Urszuli Zacharze, Pani Marzenie Zazuli, Panu Jerzemu Fułkowi, Panu Ryszardowi Morawskiemu, Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”, Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, a także Absolwentce LO Pani Natalii Mróz oraz Uczniom: Joannie Adamowicz z klasy IIIb, Violetcie Czarnocie z klasy ID, Weronice Czenczek z klasy IIIa, Kacprowi Dubickiemu z klasy IIIa, Jakubowi Dziatczykowi z klasy IIIb, Gracjannie Dziopie z klasy IIB, Darii Fedak z klasy IIIA, Emilii Kmieć z klasy IIB, Julii Krajewskiej z klasy IIB, Laurze Krzus-Wrońskiej z klasy IA, Alinie Okaj z klasy IIIA, Aleksandrze Palac z klasy IIIb, Klaudii Pawliczak z klasy IIB, Gabrieli Peruckiej z klasy IIIA, Zuzannie Prześlicy z klasy IIId, Julii Rudzikiewicz z klasy IIID, Kornelii Stępień z klasy IIID, Andrzejowi Urbańskiemu z klasy IID, Pawłowi Żabie z klasy IC i Grzegorzowi Żurawkowi z klasy IIIb (sobie nie będę dziękować :)) – za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na apel „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach którego proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne :)
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły, ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą czas wolny zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

W roku szkolnym 2021/2022 nasza biblioteka otrzymała od 42. Darczyńców 646 egzemplarzy darów: 610 książek, 36 egzemplarzy filmów DVD i płyt CD, zestawy materiałów edukacyjnych w formie segregatorów oraz 11 egzemplarzy „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS”. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!
Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!!

Agnieszka Felka