Strona główna Kontakt Dyrektor informuje Spotkanie z Prezydentem Filmy WolontariatGrudzie 01 2021 23:03:24 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
______________________
Wiceyrektor
Mariola Hajduk
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2021/2022
Inspektor Ochrony Danych
Nowa formuła egzaminu maturalnego

Galeria filmów
Fotogaleria

Strona główna

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Kontakt

Gazeta szkolna

Matura 2022

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Szkoła kompetencji

Doradztwo zawodowe

Reklama

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Mam haka na czerniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PODZIĘKOWANIE


W imieniu Czytelników oraz własnym składam serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi Tomaszowi Błauciakowi, Pani Małgorzacie Grzesik, Pani Magdalenie Kotowicz, Pani Małgorzacie Maj, Pani Monice Matusik, Pani Katarzynie Silarskiej, Pani Elżbiecie Wąż, Pani Dorocie Wołyniec, Pani Marzenie Zazuli, Panu dr Józefowi Ruszarowi redaktorowi naczelnemu „Kwartalnika Kulturalnego NOWY NAPIS” oraz Fundacji Ośrodka KARTA, a także Uczniom: Joannie Adamowicz z klasy IIb, Weronice Czenczek z klasy IIa, Miłoszowi Demyter z klasy IC, Aleksandrze Gniadeckiej z klasy IIc, Paulinie Hozner z klasy IIIb, Aurelii Łysoń z klasy IID, Klaudii Pawliczak z klasy IB, Julii Rudzikiewicz z klasy IID, Zuzannie Smykli z klasy IB, Marcie Stępkowskiej z klasy IIIa i Wiktorii Zając z klasy IIIa [sobie nie będę dziękowaćhappy]– za podarowanie bibliotece szkolnej wielu ciekawych książek.

Szanowni Darczyńcy odpowiedzieli na akcję czytelniczą „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK”, w ramach której proszę o przekazywanie bibliotece szkolnej przeczytanych książek, z którymi rozstanie nie będzie dla darczyńcy zbyt trudne happy
Książki te nie tylko wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej – szczególnie o literaturę „do poczytania”, poszerzając bazę dydaktyczną szkoły –ale też znajdą nowych czytelników, którym umilą wolny czas zapewniając relaks i odpoczynek. Zaczną swoje nowe życie, a przecież książki są właśnie po to, by je czytać!

W I semestrze bieżącego roku szkolnego nasza biblioteka otrzymała 86 książek, które przekazali niezastąpieni Darczyńcy! To szczególnie cenne w obecnej sytuacji, gdzie już od 26 października uczymy się zdalnie! I choć biblioteka cały czas jest otwarta – to jednak w tym samym czasie Drodzy Uczniowie są na zdalnych lekcjach, przez co mają trudniejszy dostęp do biblioteki czynnej w godzinach pracy szkoły. W 2020 roku bibliotekę Liceum wsparło 36 Darczyńców, przekazując jej w darze 157 książek, kilka egzemplarzy czasopism (kwartalników) i filmów DVD. To budujące, że jest w Drogich Darczyńcach tyle empatii i bezinteresownej chęci dzielenia się z innymi radością czytania!

Jeszcze raz – serdecznie dziękuję!

PS. Akcja „NOWE ŻYCIE KSIĄŻEK” oczywiście trwa nadal i jeśli masz w domu książkę (książki!), którą już przeczytałeś i nie za bardzo wiesz, co dalej z nią zrobić, a zajmuje miejsce i domaga się odkurzania… podaruj ją bibliotece szkolnej!!! Dary można bez przeszkód przekazywać, przynosząc je do biblioteki – ze względu na sytuację epidemiczną – z zachowaniem reżimu sanitarnego, do czego bardzo zachęcam!

Agnieszka Felka

Copyright © 2015
3574348 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: