Strona główna Plan lekcji Kontakt Dyrektor informuje Filmy Spotkanie z Prezydentem WolontariatMaj 29 2017 15:07:02 
 
Dyrekcja LO
Dyrektor
Tomasz Błauciak
dyrektor@lozabkowice.pl
_______________
Wicedyrektor
Mariola Hajduk
wicedyrektor@lozabkowice.pl
KAMERA

Menu główne

REKRUTACJA 2017/2018Nowa formuła egzaminu maturalnego


Galeria filmów


Fotogaleria


Strona główna

Sport w szkole

Rada Rodziców

Kadra LO

Statut LO
i dokumenty szkoły

Biblioteka

Plan lekcji

Kontakt


Gazeta szkolna

Matura 2017

Kryteria oceniania,
wymagania edukacyjne


Informacje dla uczniów

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dolnośląski Festiwal Nauki

Reklama

Znak Jakości Szkoły 2014

Bezpieczna szkoła

Spotkanie z Prezydentem

Biuletyn Informacji Publicznej

Gazeta szkolna

EXPRESS-MIEJSKI.PL

Mocni bez przemocy

Zabkowice Slaskie

Mam haka na czerniaka

www.cg.edu.pl

Nawigacja
Portal
  Dyrektor informuje
  Licealne laury
  Historia III LO
  Cogito ergo sum
  Wolontariat
  DFN 2011
  Mam haka na chłoniaka

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
REKRUTACJA 2017/2018
Czytaj więcej...
„Et en plus, je parle français!”

Instytut Francuski w Polsce wraz z Alliance française de Lyon i Carrefour Polska zorganizował konkurs fotograficzno-kulinarny. Zadaniem uczestników było przygotowanie jednej z trzech wyznaczonych potraw na podstawie przepisów znajdujących się w książce kucharskiej „Z miłości do smaku”, a także wysłanie swojego zdjęcia wraz z gotowym daniem i plakatem w tle.

Czytaj więcej...
Maturalne przeżycia i pierwsze wyniki

Pierwszego września 2014 roku usłyszeliśmy, że za niecałe trzy lata czeka nas matura. Wtedy wydawała się tak odległa, że myśl o niej raczej nie zaprzątała nam głów. Jednak czas płynie bardzo szybko i zanim się obejrzeliśmy, staliśmy przed aulą lub salą, by napisać pierwszy egzamin, a w następnych dniach sprawdzaliśmy swoje umiejętności w kolejnych z wybranych przedmiotów.

Czytaj więcej...
Znów jesteśmy aktywni!

Fundacja „Merkury” we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zorganizowała projekt Dolnośląskiej Akademii Samorządu 2017. Zapoznaliśmy się z nim na spotkaniu z panią Bożeną Wójcicką i panem Waldemarem Weihsem 12 maja w naszej Szkole.

Czytaj więcej...
Precasting do programu „Mam talent”

We Wrocławiu (9.04.2017 r.) odbyły precastingi do programu „Mam talent”. Na przesłuchaniu zaśpiewałam 2 piosenki, a były to : „Riptide” Vance Joy'a oraz „4:30” Dawida Podsiadły.

Czytaj więcej...
Kasia, Ola i Agnieszka o księgach prorockich

Do etapu diecezjalnego XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – po szkolnych eliminacjach – zakwalifikowały się trzy uczennice z klasy 2a: Aleksandra Grudzińska, Agnieszka Seweryn oraz Katarzyna Grudzińska. Nad kompetentnym przygotowaniem uczestniczek czuwała pani Aneta Klinke-Osadnik.

Czytaj więcej...
Licealni fotografowie w akcji

26 kwietnia br. w naszej Szkole odbyły się warsztaty fotograficzne prowadzone przez panią Aleksandrę Zapotoczną – instruktorkę w Klubie Fotografii Cyfrowej "PERPETIO REI", działającym przy CKiP w Złotym Stoku.

Czytaj więcej...
Prawdziwe świadectwo patriotyzmu

3 maja 1791 roku, po siedmiogodzinnych obradach, król Stanisław August Poniatowski zaprzysiągł Konstytucję uchwaloną przez Sejm Czteroletni.

Czytaj więcej...
Powodzenia na maturach!

Jak można najkrócej ująć trzyletni pobyt w naszym Liceum tegorocznych maturzystów? Otóż zaczynali we wrześniu 2014 roku – skończyli 28 kwietnia 2017. W tym dniu bowiem w auli im. Heleny Kuczkowskiej odbyło się ich pożegnanie.

Czytaj więcej...
Ekologiczne zmagania

W sobotę (22 kwietnia 2017 r.) we wrocławskim Liceum Ogólnokształcącym im. Piastów Śląskich odbył się okręgowy etap XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Szczygieł (kl. IIIa) i Patrycja Bartkiewicz (kl. Ia), które zwyciężyły w etapie szkolnym. Przez kilka miesięcy przygotowywały się pod czujnym okiem pani Reginy Bigoś i pani Anety Szaczkowskiej.

Czytaj więcej...
Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu

21 kwietnia został zakończony projekt prowadzony przez uczniów klasy IIa pod kierunkiem pani Reginy Bigoś we współpracy ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – absolwentami naszego Liceum.

Czytaj więcej...
Strona 1 z 92 1 2 3 4 > >>
 
Copyright © 2015
1187671 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: